Proč cvičit

 

Každý den máme být efektivní, soustředění a kreativní. Zatímco nároky na intelektuální výkon v sedavých zaměstnáních se zvyšují, zdravého pohybu na čerstvém vzduchu máme stále méně. Nedivme se, že pociťujeme nepohodu nebo zdravotní obtíže.

Řešením je pravidelné cvičení, které protahuje a posiluje celé tělo a přitom pracuje i s dechem, koncentrací a vědomím vlastního těla. Dopřejte si blahodárného působení, které nabízí jóga nebo pilates, tak jako miliony lidí po celém světě!

Proč cvičit právě u vás v kanceláři?

Zdraví a duševní svěžest
Lidé se díky pravidelnému cvičení cítí lépe a jsou méně nemocní. Pohybem předcházíme bolesti zad, posilujeme imunitu a vnitřní orgány. Jóga podporuje dobrou náladu a koncentraci.

Úspora času
Za cvičením není třeba dojíždět a díky tomu se čas strávený aktivním pohybem zvýší. Po práci se často najdou “dobré důvody” proč do fitka, či jóga studia nevyrazit.

Časová flexibilita
Lze domluvit libovolný čas lekcí. Ráno se organizmus skvěle nastartuje do nového dne, odpoledne cvičení působí regeneračně a pomáhá obnovit duševní svěžest. Stále oblíbenější jsou polední lekce následované lehkým jídlem.

Jednoduchá organizace
Nejsou nutné speciální prostory ani vybavení. Cvičení může probíhat i v běžné zasedací místnosti, kde je možné stoly a židle umístit na stranu. Seminář Jak zdravě sedět může probíhat přímo u pracovního stolu.
Pro cvičení je potřebné jen volné oblečení a podložky na cvičení (na koberci postačí i ručník). Sprcha na pracovišti není nezbytná (nejedná se o náročné aerobní cvičení, při kterém dochází k výraznějšímu pocení).

Moderní benefit
Koncept cvičení v práci je stále populárnější. Podnik nabízející tento typ benefitu je tak pro zaměstnance atraktivnější.

Podpora týmu
Skupinové cvičení podporuje lepší atmosféru na pracovišti. Lidé se díky společným neformálním zážitkům lépe poznávají, což se promítá i do spolupráce v týmu.

Finanční nenáročnost
Za 990Kč za lekci získáte cvičení ušité na míru potřebám zaměstnanců, v libovolný čas a bez ohledu na počet cvičících.